Megújult honlappal és új arculattal indítja a tanévet a Népiskola

Megújult honlappal és új arculattal indítja a tanévet a Népiskola

A Hargita Megyei Művészeti Iskola egy innovatív oktatási intézmény, nem csak tudást ad át, hanem szokásokat, hagyományt, morált, tudományt, lehetőségeket, tanulságokat.

Az iskola új logója fiatal dizájnerek munkája, amely éppen ezt az összefonódást, az innováció, a megújulás keresése, az új lendület valamint a gyökerekhez ragaszkodás, a hagyományok ápolásának kettősségét hivatott egybefoglalni és tükrözni.

A Népiskola arculatváltása az új szakok bevezetésével vált aktuálissá. A reklámgrafika, ruhatervezés, mozgóképi animációkészítés szakok új irányvonalat szabnak az iskola profiljának, új lehetőségeket tárnak fel, ugyanakkor megteremtik az elvárást is egy korszerű, modern arculat és weboldal iránt.

Igyekeztünk iskolai honlapunkat úgy alakítani, hogy teljesen áttekinthető, tartalmas, hogy mind diákjaink, az ő szüleik, valamint az iskola iránt érdeklődő leendő tanulóink naprakész és helytálló információkat kapjanak oktató-nevelő munkánkról, és az iskolai élet minden színteréről.