László Mária

Zenei tanulmányaimat a brassói Transilvania Egyetem Zenepedagógia szakán végeztem, a bukaresti Spiru Haret egyetemen szereztem mesteri képesítést. 2007-ben tettem véglegesítő vizsgát a tanügyben, zenepedagógia szakon. 1994-től éneket tanítok a Nagy István Művészeti Középiskolában, 2005-től a Művészeti Népiskolában is. Számos versenyen, népdalvetélkedőn vettem részt. Óráimon hangképzést, mikrofonba való éneklést tanítok, rugalmas időbeosztással. Ajánlom amatőröknek ugyanúgy mint haladóknak, bárkinek, aki zenét akar tanulni, óvodás kortól idős korig, minden generációnak. Mivel egyéni órákat tartok, ez lehetővé teszi, hogy mindig egyénre szabjam az órákat, a diák képességeihez, felkészültségéhez igazodva.