Lukács Annamária

A táncot kicsi koromban kezdtem és egész mostanáig és folyamatosan tanulom, élvezem és csinálom, szinte napi szinten. Számomra egy alap, amely megőrzi megteremti a boldog és egészséges Létet és Életet. A táncok közül jó pár évig latin táncoltam verseny szinten, gyerekkoromban modern táncoltam és baletteztem, pár éve belekóstoltam és megtanultam a Step Dance-t, Spinninget, Preventív Gerinc torna és Sretchinget, jelenleg pedig 8 éve folyamatosan Zumba órákat is tartok, amelynek az alapja a latin tánc, amelyre egyre modernebb és ritmusos zenékre készülnek koreográfiák, fiatalok és idősebbek számára egyaránt!

A táncok amelyek jelen vannak az óráimon : cha cha cha, samba, quebradita, hip hop, tangó, merengue, cumbia, salsa, reggaeton, calypso, és sok más típus..minden szájíznek megfelelően!