Szeptember 18-ig lehet iratkozni a Népiskolába

Szeptember 18-ig lehet iratkozni a Népiskolába

Zajlik a beiratkozás a Hargita Megyei Művészeti Népiskolában az idei tanévre. A 40 éve működő tanintézményben jelenleg öt művészeti szakágazatban folyik gyakorlati és elméleti oktatás a Művelődési Minisztérium által jóváhagyott tanterv alapján: a diákok zene-, tánc-, képző-, nép- és iparművészetet tanulhatnak a csíkszeredai központban, illetve a megye egyéb településein is.

A felkínált 25 szak között bárki megtalálhatja a kedvére valót, akár mesterséget akar tanulni vagy csak az önkifejezés módját keresi.

Hangszeres szakok esetében egyéni óraleadás zajlik, diákoknak átlagosan 600 lej, míg felnőtteknek 700 lej az éves tandíj, mely két részletben fizethető. Az órarend minden esetben rugalmasan alakítható a diák igényei szerint.

HungaryRomania