Te is lehetsz ruhatervező!

Idén először indul ruhatervezés szak a Népiskolában. A képzés jó alapot nyújthat a hasonló pályára készülő vagy felsőoktatásba felvételiző diákoknak, de akár olyan felnőtteknek is, akiket inspirál a divat világa.

“A képzés alatt a kreatív gyakorlati feladatokkal párhumzamosan az érdeklődőknek lehetőség nyílik jobban megismerni és megérteni az öltözetek fejlődésének történetét, illetve azt, hogy mit rejt a divat fogalma. Beszélgetünk a viselet és a divat kialakulásáról, a divat és test összefüggéseinek esztétikájáról, híres tervezőkről, jelentős trendekről és stílusokról, a kortárs divatról, illetve a divat és művészet összefüggéseiről is.” – mondta el Zsigmond Adél ruhatervező, szakunk oktatója.

Bővebben itt:

Ruhatervezés